Platforma abonamentowa z materiałami edukacyjnymi

online dla rodziców i nauczycieli dzieci przedszkolnych:

PLECAK MAŁEGO ZDOLNIACHY

 

Jest to wyjątkowe miejsce z materiałami edukacyjnymi dla dzieci, wspierające ich rozwój poznawczy i intelektualny

Nie musisz już poświęcać wielu godzin na poszukiwanie rozwijających zabaw dla dziecka.

W plecaku znajdują się gotowe rozwiązania na wartościowe zabawy, które wspierają rozwój mózgu dziecka.

Materiały edukacyjne które tam znajdziesz pomogą Ci jeszcze lepiej spełniać swój rodzicielski obowiązek

Te wyjątkowe, oryginalne materiały edukacyjne są dostępne całą dobę. Masz do nich dostęp kiedy tylko chcesz– drukujesz i już! Wszystko gotowe w zaledwie kilkadziesiąt sekund!

Umożliwiasz dziecku w atmosferze gry i zabawy rozwijać kluczowe umiejętności intelektualne, które pomogą mu w przyszłości. Materiały zgodne z dokumentem UE pt. ” Kompetencje kluczowe w procesie uczenia się przez całe życie” Dz. U. UE C 2018.189/101 oraz z aktualną podstawą programową dla przedszkoli.

DLA KOGO JEST PLECAK MAŁEGO ZDOLNIACHY?

 Serwis został stworzony przede wszystkim DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI dzieci w wieku przedszkolnym i           wczesnoszkolnym

 Dla tych, którzy chcą dbać o wszechstronny rozwój intelektualny swoich dzieci lub małych podopiecznych

 

  CO MIESIĄC NA PLATFORMIE ZNAJDZIESZ NOWE:

  GRY PLANSZOWE

  Materiały które tu znajdziesz są przygotowane na wyłączność i gotowe do wydruku. Możesz zabrać je gdziekolwiek się wybierasz. Urozmaicą czas Twojej Rodziny!

  SCENARIUSZE PROJEKTÓW

  Najlepszym sposobem nauki jest doświadczenie! Pozwól dziecku uczyć się w ten sposób. Nasze arkusze pracy stanowią gotowe propozycje zadań, projektów, wycieczek i przeróżnych obserwacji tak aby urozmaicić codzienne czynności i sprawić aby były one jednocześnie okazją do nauki. 

  NAUKA KODOWANIA

  W banku wiedzy znajdziesz dziesiątki zadań, łamigłówek i arkuszy pracy związanych z kompetencjami matematyczno – technicznymi zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych

  NAUKA CZYTANIA

  Pierwszy kontakt z sylabami oraz literami jest niezmiernie ważny dla późniejszej nauki. Wiele materiałów odnosi się do nauki czytania od najwcześniejszego etapu tak aby nasz przedszkolak uczył się poprzez zabawę 

  JUŻ JEST!

  DOSTĘPNE ZA JEDYNE 36 zł / miesiąc 

  DOSTĘP DO PLATFORMY

  PLECAK MAŁEGO ZDOLNIACHY

  Abonament 30 dni

  TYLKO TERAZ

  36 zł/ miesiąc

   

  Setki arkuszy pracy, szablonów komiksów, projektów, zadań, rebusów, łamigłówek i wiele innych

  ⇒ Nieograniczone możliwości korzystania z banku materiałów

  ⇒ Treści zawarte na platformie w formie do pobrania

  ⇒ Gry planszowe do pobrania i wydruku

  ⇒ Dostęp do najnowszych treści na wyłączność

  ⇒ Ekspert na wyciągnięcie ręki

  WITAJ

  NAZYWAM SIĘ ELA SZYMAŃSKA

  Jestem lekarzem medycyny, pasjonatką neurobiologii, a przede wszystkim- szczęśliwą mamą. Mimo tego, że dziecięcą neurobiologią zajmuję się od wielu lat, to dopiero po urodzeniu dziecka zrozumiałam jak trudno jest znaleźć wartościowe i jednocześnie praktyczne informacje dotyczące rozwoju intelektualnego dzieci.

  Po kilku miesiącach żmudnych poszukiwań postanowiłam sama stworzyć miejsce, w którym każda troszcząca się o swoje dziecko mama będzie mogła znaleźć porady, wskazówki, a także gotowe ćwiczenia wspierające rozwój intelektu, oraz wielu innych atrybutów dziecka. Atrybutów, których rozwój zapewni dziecku sukces nie tylko na wszystkich szczeblach edukacji, ale i w przyszłości, w dorosłym życiu zawodowym. 

  Przy użyciu naukowej wiedzy, ale w zrozumiały i przystępny sposób wyjaśniam powody dla których to właśnie pierwsze lata życia naszej pociechy są kluczowe dla rozwoju jego mózgu- a także to, jak istotną rolę w ich życiu pełnią rodzice i opiekunowie.

  Doradzam, inspiruję, tworzę. Wszystko po to, aby nasze dzieci mogły uzyskać zdecydowanie lepszy start już na etapie edukacji przedszkolnej.  

  DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z PLATFORMY?

  CO TYDZIEŃ NOWE NIEPUBLIKOWANE NIGDZIE MATERIAŁY

  Systematycznie dodawane nowe naukowo opracowane materiały edukacyjne. W „Plecaku Małego Zdolniachy” już teraz znajdziesz rozmaite rebusy, komiksy, łamigłówki, ćwiczenia, sudoku, karty pracy, wycinanki, malowanki, oraz wiele innych materiałów edukacyjnych. 

  GOTOWE DO UŻYCIA

  Nie musisz już poświęcać wielu godzin na poszukiwanie rozwijających zabaw dla dziecka. W plecaku czekają na Ciebie setki arkuszy! 

  Przygotowane gry i ćwiczenia są bardzo lubiane przez dzieci, a także wysoko cenione przez rodziców i nauczycieli

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DOSTĘPNYCH TREŚCI

  Umożliwiasz dziecku w atmosferze gry i zabawy rozwijać kluczowe umiejętności intelektualne, które pomogą mu w przyszłości. Materiały zgodne z dokumentem UE pt. ” Kompetencje kluczowe w procesie uczenia się przez całe życie” Dz. U. UE C 2018.189/101 oraz z aktualną podstawą programową dla przedszkoli.

  NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

  W Plecaku znajdują się gotowe rozwiązania na wartościowe zabawy, które wspierają rozwój mózgu dziecka. Materiały edukacyjne które tam znajdziesz pomogą Ci jeszcze lepiej spełniać swój rodzicielski obowiązek

  STAŁA DAWKA INSPIRACJI

  Koniec  frustracją i poczuciem bezsilności– dzięki materiałom które znajdziesz w plecaku będziesz mogła pomóc swojemu dziecku, nawet jeśli brakuje Ci czasu na ciągłe wymyślanie nowych zadań i łamigłówek.

  ZGODNE Z AKTUALNĄ PODSTAWĄ PROGRAMOWĄ PRZEDSZKOLI

  Materiały jakie tu znajdziesz są odpowiednie dla dzieci przedszkolnych w różnym wieku, a także o różnym stopniu  trudności. 

  STAŁY DOSTĘP

  Te wyjątkowe, oryginalne materiały edukacyjne są dostępne całą dobę. Masz do nich dostęp kiedy tylko chcesz – drukujesz i już! Wszystko gotowe w zaledwie kilkadziesiąt sekund!

  ELASTYCZNE WARUNKI 

  To Ty decydujesz, jak długo będzie trwała współpraca. Wybierz abonament na miesiąc i korzystaj z zasobów serwisu. W dowolnym momencie trwania abonamentu możesz przerwać swoje uczestnictwo poprzez anulowanie go w swoim panelu klienta.

  EKSPERCI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

  Bądź z nami w kontakcie. Napisz do nas w dowolnym momencie i uzyskaj merytoryczną odpowiedź od naszych ekspertów.

   ZAPISZ SIĘ

   .

   JAK DZIAŁAMY?

   Dbam o najwyższą jakość i innowacyjność publikowanych materiałów dla Twojego dziecka. Przy budowie platformy współpracuję z wieloma specjalistami m.in. z zakresu logopedii, muzykoterapii, plastykoterapii, bajkoterapii czy integracji sensorycznej. Kupując dostęp do platformy masz pewność że materiały nie były nigdzie wcześniej publikowane, są oryginalne i autorskie.

   To Ty decydujesz, jak długo będzie trwała współpraca. Wybierz abonament na m-c za 19,99 zł i korzystaj z zasobów serwisu. W dowolnym momencie trwania abonamentu możesz przerwać swoje uczestnictwo poprzez anulowanie go w swoim panelu klienta. 

   Możesz zrezygnować w dowolnym momencie!

   Żadnych umów, bez haczyków i zobowiązań

   Publikowane treści wspierają rozwój dziecka na wielu poziomach. Bank wiedzy i gotowe materiały z zakresu m.in. plastykoterapii, integracji sensorycznej, muzykoterapii, pomoce logopedyczne, czy z obszaru bajkoterapii 

   Co tydzień otrzymasz dostęp do innowacyjnych i nigdy nie publikowanych materiałów i arkuszy w banku wiedzy. Baza wiedzy poszerzana jest systematycznie!

   Koncentruję się na rozwoju emocjonalnym, społecznym, poznawczym i fizycznym dziecka. Wspieram Cię w realizacji postawy programowej wychowania przedszkolnego oraz dyreaktywy Unii Europejskiej odnośnie “Kompetencji kluczowych w procesie uczenia się przez całe życie” .

   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

   CZYM JEST PLATFORMA PLECAK MAŁEGO ZDOLNIACHY?

   Plecak Małego Zdolniachy to serwis dydaktyczny z materiałami opartymi o aktualną podstawę programową dla przedszkoli, wsparty doświadczeniem wybitnych ekspertów i specjalistów z Polski i zagranicy. To jedyny tego typu produkt dla rodziców w Polsce z gwarancją bezpieczeństwa treści, bazujący na materiałach rozwijających ciekawość przedszkolaków i wspierających opiekunów na różnych etapach rozwoju dziecka. Serwis działa na zasadzie abonamentu, czyli w zamian za stałą miesięczną opłatę dostajesz na czas trwania wykupionej usługi pełen, nielimitowany dostęp do wszystkich oferowanych produkcji.

   CO MUSZĘ ZROBIĆ ABY KORZYSTAĆ Z MATERIAŁÓW?

   Platforma oferuje kilkaset różnego rodzaju materiałów w tym: arkusze pracy, scenariusze i materiały do zajęć, karty projektów, artykuły merytoryczne. Z pomocy dydaktycznych możesz korzystać w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu. Aby móc korzystać z materiałów trzeba założyć konto i wykupić jeden z trzech planów abonamentowych. Plany zaczynają się już od 19,99 zł miesięcznie!

   ILE KOSZTUJE KORZYSTANIE Z PLATFORMY?

   Cena za miesiąc korzystania z serwisu zależy od tego, który z trzech planów abonamentowych wybierzesz. Jeżeli preferujesz niskie kwoty płatne w cyklicznych odstępach, wybierz abonament miesięczny i płać 19,99 zł co miesiąc.

   CZY MOGĘ POBRAĆ I WYDRUKOWAĆ MATERIAŁY?

   Jeżeli chcesz pobrać konkretny materiał wyszukaj go w serwisie i sprawdź czy jest przy nim widoczna ikonka pobierania. Wystarczy nacisnąć ikonkę pobierania i wybrany materiał zostanie zapisany na twoim urządzeniu. Po ściągnięciu możliwe jest korzystanie z materiałów nawet w miejscach bez dostępu do internetu lub z ograniczonym zasięgiem.

   W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZAPŁACIĆ?

   Po złożeniu zamówienia możesz skorzystać z płatności on-line (Przelewy24.pl, przelewy elektroniczne, karty płatnicze, PayPal) lub płatności przelewem bankowym – wystarczy, że przelejesz wybraną kwotę na podany numer rachunku bankowego na podstawie faktury pro forma.

   JAK MOGĘ ZREZYGNOWAĆ Z DOSTĘPU?

   Możesz anulować członkostwo w serwisie w dowolnym momencie. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę swojego konta i jednym kliknięciem wybrać przycisk „Anuluj subskrypcję”. Dzięki temu opłaty za użytkowanie serwisu w kolejnym cyklu rozliczeniowym nie będą już od Ciebie pobierane. Z materiałów w serwisie możesz korzystać do momentu, aż wygaśnie dany cykl rozliczeniowy. Jeżeli dojedziesz do wniosku, że decyzja o rezygnacji była przedwczesna, zawsze możesz odnowić członkostwo.

   DOSTĘP DO PLATFORMY

   PLECAK MAŁEGO ZDOLNIACHY

   Abonament 30 dni

   TYLKO TERAZ

   36 zł/ miesiąc

    

   Setki arkuszy pracy, szablonów komiksów, projektów, zadań, rebusów, łamigłówek i wiele innych

   ⇒ Nieograniczone możliwości korzystania z banku materiałów

   ⇒ Treści zawarte na platformie w formie do pobrania

   ⇒ Gry planszowe do pobrania i wydruku

   ⇒ Dostęp do najnowszych treści na wyłączność

   ⇒ Ekspert na wyciągnięcie ręki

    

   ZOBACZ TAKŻE:

   Pomóż dziecku osiągnąć sukces – poznaj mój unikalny e-book:

   “Myślenie krytyczne dziecka”

   “Dowiedz się więcej i zdobądź swój egzemplarz eBooka pt.

   “Myślenie krytyczne dziecka: naucz dziecko efektywnego podejmowania decyzji, umiejętności rozwiązywania problemów i samodzielnego myślenia”